SPORTY ZIMOWE

Narciarstwo zjazdowe
Hokej
Skoki

o było emocjonujące 60 minut dla polskiego środowiska hokejowego. Ważyły się bowiem losy reprezentacji Polski do lat 20, czy uda im się utrzymać w Dywizji IB, ale sprostali temu zadaniu i pokonali Włochów 4:3.

Biało-czerwoni od samego początku mocno przycisnęli swoich rywali i pokazali, że zwycięstwo w tym meczu jest dla nich priorytetem. I to przyniosło pozytywne rezultaty.
Na prowadzenie wyszli natomiast dopiero w 16. minucie spotkania, wykorzystując przewagę liczebną. Oliwie Kurnicki wrzucił gumę z niebieskiej, a przed bramką trącił ją Michał Kusak, co zaskoczyło golkipera Włochów.